Alternatiivne digimeedia

Twitter, LinkedIn, Spotify, vKontakte, Odnoklassniki, Bing jm on digimeedia kanalid, kust sobiliku teenuse / toote ja turu korral on võimalik leida kasumlikke klikke. Räägi meile oma eesmärkidest, tootest ja võimalustest ning leiame Su ettevõtte reklaamiks sobivad kanalid. 

 

Milleks kasutada

 • Müükide suurendamine nišš'i kanalites
 • Brändiväärtuse suurendamine

Näidisarvutus

 • Eelarve 1000€
 • Tuhande näitamise hind (CPM) 4€
 • Klikihind (CPC) 0,5€
 • Klikkidest päringuks (conv.) 0,5%
  => 250 000 reklaami kuvamist
  => 10 müüki

Traditsiooniline meedia

Traditsioonilised meedikanalid võivad aidata võimendada valitud kampaania sõnumit. Kui Sinu ettevõttel on tungiv soovi nendes kanalites reklaami teha, siis leiame lahenduse. Soovitame alustada aga Google ja Facebooki reklaamidest.

 

Milleks kasutada

 • Suuremal hulgal inimesteni jõudmine
 • Brändiväärtuse suurendamine

Näidisarvutus

 • Eelarve 1000€
 • Tuhande näitamise hind (CPM) 3€
  => 333 333 reklaami kuvamist

Teised meediakanalid

Lisaks online meediale võime Sinu tungival soovil vahendada ka nn traditsioonilist meediat. Anna meile teada oma soovist teha raadio-, tele- või välireklaami ja aitame Su ettevõttele saada hea pakkumise. Kui aga vähegi võimalik, siis soovitame alustada digimeediast.

 

Milleks kasutada

 • Suuremal hulgal inimesteni jõudmine
 • Brändiväärtuse suurendamine

Näidisarvutus

 • Eelarve 1000€ (raadio)
  => 40 korda, 20 sekundiline reklaamiklipp kolme päeva jooksul

Teised meist

 

„Olen hetkel tulemustega ülirahul"

Olen hetkel tulemustega ülirahul. Näen, et kulutatud reklaamiraha kannab vilja ja tõesti toob raha ka meie majja. Hoiame vähemalt seda taset ja tehke edasi seda, mida te hetkel teete, sest see toimib. Muidugi alati saab veel paremini :)

— Danel Niinemäe, FS Teenused OÜ juhatuse liige

„Personaalne lähenemine ja tulemustele orienteeritus"

Meie koostöö AlterMedia-ga pole olnud veel märkimisväärselt pikk, aga hindan kõrgelt AlterMedia meeskonna kiiret, professionaalset ja operatiivset reageerimist meie, kui kliendi soovidele ning AlterMedia poolt pakutud efektiivsetele lahendustele. Personaalne lähenemine, tulemustele orienteeritus ja samas ka praktiline mõtteviis on küljed, mis teevad AlterMedia meeskonnast igati meeldiva koostööpartneri.

— Kaja Urb, BBQ Catering OÜ turundusjuht

„Maksimaalse tulemuse saavutamine”

AlterMedia aitas meil leida toimivad onlinelahendused oma tarkvara rahvusvaheliseks turundamiseks. Nende loodud kampaaniad olid hästi planeeritud ning reklaamide jooksev kohandamine tagas maksimaalse tulemuse. Esiletoomist väärib läbipaistev ja ülevaatlik aruandlus kogu kampaaniaperioodi vältel.

— Henno Olljum, Miratag.com tegevjuht

 

Soovid abi meediaeelarve planeerimisel ning manageerimisel?

Kui Sa pole päris kindel, millist meediakanalit oma ettevõtte eesmärkide täitmiseks kasutada ning ei tea päris täpselt, kui suur peaks olema optimaalne eelarve ja mis on üldse võimalused ning mahud, siis võta meiega julgelt ühendust!

Meie igapäevatöö ongi just sellistele küsimustele vastuseid leida ning planeeritud lahendus ka ellu viia. Saame kokku, kuulame ära Sinu ettevõtte eesmärgid, kitsaskohad ja soovid ning töötame koos välja meedialahenduse, mis päriselt ka toob Sulle uut äri sisse, mitte ei vii raha lihtsalt majast välja.